zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Zachęcamy do głosowania na projekt Budżetu Obywatelskiego – Ławeczka Marii Skłodowskiej-Curie (Przy Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku).
31 sierpnia 2018
0

Ozdobna ławeczka z sylwetką patronki Naszej szkoły Marii Skłodowskiej-Curie mogłaby zostać usytuowana po prawej stronie przy wejściu do szkoły (obecnie znajduje się tam trawnik i drzewa). W miejscu tym moglibyśmy na chwilę przystanąć, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a jednocześnie ławeczka wraz z sylwetką noblistki stałaby się istotnym punktem podczas rodzinnych spacerów wzdłuż włocławskich bulwarów. Skwerek ten nabrałby uroku również za sprawą małej infrastruktury oraz iluminacji.

Zachęcamy do głosowania na propozycję wszystkich, którzy chcieliby aby przed Naszą szkołą znalazło się to wyjątkowe miejsce, które zostanie już na dziesięciolecia.

Informacje, jak głosować:

Link do głosowania – https://bo.wloclawek.eu/budzet-obywatelski-2019/laweczka-marii-sklodowskiej-curie-sr07

Skip to content