Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zachęcamy do głosowania na projekt Budżetu Obywatelskiego – Ławeczka Marii Skłodowskiej-Curie (Przy Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku).

Ozdobna ławeczka z sylwetką patronki Naszej szkoły Marii Skłodowskiej-Curie mogłaby zostać usytuowana po prawej stronie przy wejściu do szkoły (obecnie znajduje się tam trawnik i drzewa). W miejscu tym moglibyśmy na chwilę przystanąć, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a jednocześnie ławeczka wraz z sylwetką noblistki stałaby się istotnym punktem podczas rodzinnych spacerów wzdłuż włocławskich bulwarów. Skwerek ten nabrałby uroku również za sprawą małej infrastruktury oraz iluminacji.

Zachęcamy do głosowania na propozycję wszystkich, którzy chcieliby aby przed Naszą szkołą znalazło się to wyjątkowe miejsce, które zostanie już na dziesięciolecia.

Informacje, jak głosować:

Link do głosowania – https://bo.wloclawek.eu/budzet-obywatelski-2019/laweczka-marii-sklodowskiej-curie-sr07

sie 31, 2018

Skip to content