Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zmarł Zdzisław Nogala – wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych

5 czerwca 2018 roku w wieku 86 lat zmarł Zdzisław Nogala – wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Delegacja szkoły wraz z pocztem sztandarowym pożegnała go na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku w dniu 8 czerwca.

Zdzisław Nogala został powołany na dyrektora Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku w 1965 roku. Funkcję tą pełnił do 1975 roku, kiedy to powołano go na stanowisko wicekuratora oświaty.

W piątek 8 czerwca we Włocławku odbyły się uroczystości pogrzebowe, w których uczestniczyła również delegacja uczniów i pedagogów z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku oraz poczet sztandarowy. Uroczystości rozpoczęła msza Św. żałobna w kościele Św. Maksymiliana Kolbe. Dalsza część ceremonii odbyła się na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku.

Społeczność Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku składa wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego Zdzisława Nogali.

cze 10, 2018

Skip to content