zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Zmarł Zdzisław Nogala – wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych
10 czerwca 2018
0

5 czerwca 2018 roku w wieku 86 lat zmarł Zdzisław Nogala – wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Delegacja szkoły wraz z pocztem sztandarowym pożegnała go na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku w dniu 8 czerwca.

Zdzisław Nogala został powołany na dyrektora Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku w 1965 roku. Funkcję tą pełnił do 1975 roku, kiedy to powołano go na stanowisko wicekuratora oświaty.

W piątek 8 czerwca we Włocławku odbyły się uroczystości pogrzebowe, w których uczestniczyła również delegacja uczniów i pedagogów z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku oraz poczet sztandarowy. Uroczystości rozpoczęła msza Św. żałobna w kościele Św. Maksymiliana Kolbe. Dalsza część ceremonii odbyła się na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku.

Społeczność Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku składa wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich zmarłego Zdzisława Nogali.

Skip to content