Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczę się z Anwilem. Kolejne warsztaty za nami

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się kolejne warsztaty chemiczne odbywające się w ramach projektu „Uczę się z Anwilem”. Tym razem pracownie w naszej szkole odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 i Szkoły Podstawowej nr 12.

Dotychczas w ramach zajęć odwiedziło nas już 12 szkół i przedszkoli, czyli w sumie ponad 350 uczniów szkół oraz przedszkolaków. Jak widać zarówno konkurs jak i warsztaty organizowane w ramach projektu „Uczę się z Anwilem” cieszyły się dużym zainteresowaniem.

[Best_Wordpress_Gallery id=”67″ gal_title=”Uczę się z Anwilem. Kolejne warsztaty za nami”]

cze 4, 2018

Skip to content