zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Najlepsza w zawodzie – kucharz. Ogólnopolski sukces uczennicy Chemika
29 maja 2018
0

Dnia 23.04.2018r w Zespole Szkół Spożywczych w Zabrzu odbył się I Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Nasza uczennica Agata Grzejszczyk (klasa 3ag) uzyskała tytuł laureata-finalisty.

Turniej składał się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polegał na napisaniu testu składającego się z 30 pytań, a w ramach drugiej części uczestnicy musieli  przygotować wegetariańską przystawkę oraz tak jak we wcześniejszym etapie danie główne z drobiem w roli głównej. W skład jury wchodzili Mieczysław Kucharski ( Przewodniczący komisji egzaminacyjnej), Urszula Surel-Hildebrand (dyrektor Zespołu Szkół Spożywczych w Zabrzu), Paweł Habryka (Starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Katowicach).

Skip to content