zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Dyktando z okazji obchodów rocznicy odzyskania niepodległości
18 kwietnia 2018
0

W ramach obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klas drugich technikum, napisali Dyktando Niepodległościowe. W tekście pt. „ Po polsku o historii” znalazły się informacje o naszych wybitnych rodakach, którzy wyróżnili się swoją działalnością biznesową i charytatywną. Rozsławiali ojczyznę a także wspierali instytucje kulturalno – oświatowe.

Z dyktandem, najeżonym pułapkami ortograficznymi, zmierzyło się aż 19 śmiałków. Najmniej błędów popełniły: Natalia Moszczyńska z klasy 2 TF, Dagmara Gruszczyńska z klasy 2 AH oraz Małgorzata Laskowska z klasy 2 TF. Laureatki szkolnego dyktanda oraz wszyscy pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Szkolny konkurs przygotowała i przeprowadziła Elżbieta Makowska.

 

 

Skip to content