Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Mały Mistrz Kuchni

Grudzień obfituje w konkursy kulinarne. Jednym z nich był konkurs „Mały Mistrz Kuchni”, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Szpetalu Górnym. Spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych z uczniami kl. III GA pod opieką pani Anety Karmowskiej przebiegło w świątecznej atmosferze.

Uczniowie klasy IIIGA wraz z opiekunem zadbali o piękny wystrój holu, a w szczególności stołów na których znalazły się kuszące swoim wyglądem świąteczne ciasteczka. Zadaniem konkursowym „małych kuchcików” było zdobienie babeczki przy wsparciu starszych uczniów.

Pracę dzieci oceniało jury w składzie:

  • Przewodnicząca: Małgorzata Nieznańska
  • p. Aneta Okrój-Popek
  • p. Renata Górska
  • oraz uczniowie klasy IIIGA: Weronika Górczyńska, Agata Wyrwa.

Dzieci wykazały się wielką fantazją w ozdabianiu swoich babeczek, dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników gromkimi brawami, dyplomem i drobnym upominkiem.
Było tak miło, że żal było się rozstać.

[Best_Wordpress_Gallery id=”45″ gal_title=”Mały Mistrz Kuchni”]

sty 2, 2018

Skip to content