Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Kolejna NOC W SZKOLE za nami! Zobaczmy relację

W nocy z 8 na 9 grudnia sale i korytarze „Chemika” przejęli uczniowie. Była to już trzecia edycja Nocy w Szkole. Przez całą noc w szkole bawiło się niemal 100 uczniów oraz nauczyciele.

Noc w Szkole to już nasza mikołajkowa tradycja. Każdego roku z piątku na sobotę, po 6 grudnia uczniowie wraz z nauczycielami spotykają się w szkole, żeby wspólnie spędzić czas. Również w tym roku było wiele ciekawych zajęć. Do dyspozycji przybyłych osób była sala karaoke, sala kinowa, konsole do gier, sala gimnastyczna oraz liczne rozrywki. Nie zabrakło oczywiście nocnego turnieju uczniów i nauczycieli w siatkówkę.

Podczas Nocy w Szkole ciężko pracowali uczniowie z klas gastronomicznych. Wszystko po to, aby przygotować wspólną kolację. Tradycyjnie przygotowano spaghetti oraz jako przekąskę – zapiekanki z pieczarkami.

Poniżej publikujemy zdjęcia i film z Nocy w Szkole.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy pomogli w organizacji i uczestniczyli w wydarzeniu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”43″ gal_title=”Kolejna NOC W SZKOLE za nami! Zobaczmy relację”]

 

gru 12, 2017

Skip to content