zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczniowie z Chemika na Word Travel Show

Prezentacje ponad 200 krajów i regionów z całego świata, znamienici goście i podróżnicy. Grupa uczniów z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku wzięła udział w targach Word Travel Show.

Word Travel Show to miejsce gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Wraz z uczniami ZSCH byliśmy na nich również z klasami turystycznymi. Na targach prezentowało się ponad 200 krajów i regionów niemal z całego świata. Młodzież z Naszej szkoły miała niepowtarzalną okazję spotkać się z porozmawiać z wielkimi podróżnikami, jak: Aleksander Doba, czy Wojciech Cejrowski.

[Best_Wordpress_Gallery id=”38″ gal_title=”Uczniowie z Chemika na Word Travel Show”]

lis 6, 2017

Skip to content