zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczniowie Chemika w Jump Arenie – Wideo i zdjęcia

W środę (18 listopada), Grupa niemal 90 uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku pojechała na wycieczkę integracyjną do Jump Areny w Toruniu. Publikujemy zdjęcia i film z wyjazdu.

Dziesiątki trampolin, skoczni, basenów wypełnionych gąbkami – wszystko to w wielkiej hali, którą zawładnęli uczniowie naszej szkoły. Każdy mógł znaleźć dla siebie jakąś atrakcję. Były zatem wsady do kosza po odbiciu z trampoliny, karkołomne skoki do basenów wypełnionych wielkimi gąbkami, czy po prostu skakanie na różnego rodzaju trampolinach. Poniżej publikujemy relację wide z wyjazdu do toruńskiej Jump Areny oraz zdjęcia.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”36″ gal_title=”Jump Arena Toruń”]

paź 18, 2017

Skip to content