Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSCH

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku rok szkolny rozpoczęli przyszli chemicy, kucharze, kelnerzy, pracownicy branży turystycznej , hotelarskiej czy fryzjerzy. Naukę rozpoczęli również uczniowie nowej klasy patronackiej firm ANWIL oraz D&R.

W auli włocławskiego chemika odbyło się przywitanie nowego roku szkolnego 2017/2018 oraz uczniów klas pierwszych w różnych zawodach. Na początku spotkania, dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku skierowała słowa powitania do uczniów jak i do przybyłych gości. Wśród nich znaleźli się m.in.: członek Zarządu województwa Kujawsko-Pomorskiego Sławomir Kopyść, dyrektor ANWIL Andrzej Kisielewski, prezes firmy D&R Jerzy Jarosz oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ilona Niewiadomska.

Po części oficjalnej odbyło się również spotkanie dla uczniów nowej klasy patronackiej firm ANWIL (technik technologii chemicznej) oraz firmy D&R (technik analityk). Uczniowie tej klasy oprócz wsparcia materialnego ze strony przedsiębiorców mogą liczyć na praktyczną naukę zawodu przez specjalistów zarówno w szkole jak i na terenie zakładu pracy.

[Best_Wordpress_Gallery id=”33″ gal_title=”Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSCH”]

wrz 5, 2017

Skip to content