zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSCH
5 września 2017
0

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku rok szkolny rozpoczęli przyszli chemicy, kucharze, kelnerzy, pracownicy branży turystycznej , hotelarskiej czy fryzjerzy. Naukę rozpoczęli również uczniowie nowej klasy patronackiej firm ANWIL oraz D&R.

W auli włocławskiego chemika odbyło się przywitanie nowego roku szkolnego 2017/2018 oraz uczniów klas pierwszych w różnych zawodach. Na początku spotkania, dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku skierowała słowa powitania do uczniów jak i do przybyłych gości. Wśród nich znaleźli się m.in.: członek Zarządu województwa Kujawsko-Pomorskiego Sławomir Kopyść, dyrektor ANWIL Andrzej Kisielewski, prezes firmy D&R Jerzy Jarosz oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ilona Niewiadomska.

Po części oficjalnej odbyło się również spotkanie dla uczniów nowej klasy patronackiej firm ANWIL (technik technologii chemicznej) oraz firmy D&R (technik analityk). Uczniowie tej klasy oprócz wsparcia materialnego ze strony przedsiębiorców mogą liczyć na praktyczną naukę zawodu przez specjalistów zarówno w szkole jak i na terenie zakładu pracy.

« z 3 »

Skip to content