zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Poczuj chemię w klasie patronackiej ANWILU – wideo

To będzie już kolejna klasa patronacka ANWILU, która powstaje w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Zobaczmy podsumowanie mijającego już roku szkolnego uczniów pierwszej klasy technika technologii chemicznej.

Zwrot za dojazdy stypendium dla każdego ucznia, dodatkowe stypendium dla najzdolniejszych, pakiet startowy (wyprawka), podręczniki, upominki na święta, wyjazdy studyjne oraz wsparcie profesjonalistów z ANWILU oraz Politechniki Łódzkiej. Najzdolniejsi będą również mieli możliwość podjęcia zatrudnienia w firmie ANWIL po zakończeniu nauki.

Nauka w klasie technikum, to przede wszystkim kształcenie praktyczne. Oprócz niezbędnej wiedzy teoretycznej, uczniowie mają zajęcia laboratoryjne w jednej z trzech pracowni w szkole. Ponadto lekcje odbywają się również poza szkołą. Przed chemikami z „Chemika” również praktyki zawodowe, które będą odbywać się w firmie ANWIL.

Poniżej publikujemy film zrealizowany przez uczniów klasy technik technologii chemicznej, w którym podsumowano pierwszy rok nauki w klasie patronackiej ANWIL.

Strona naboru elektronicznego: https://wloclawek.edu.com.pl/kandydat/app/ 

cze 9, 2017

Skip to content