Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Otrzęsiny klas I w Chemiku – film

1 czerwca, w Dzień Dziecka odbyły się otrzęsiny tegorocznych klas pierwszych. Poszczególne klasy miały do wykonania szereg zadań, a nadrzędnym celem była integracja oraz świetna zabawa uczniów i nauczycieli.

Do rywalizacji stanęli uczniowie klas gastronomicznych, kelnerskich, chemicznych, hotelarskich, turystycznych i fryzjerskich. Przed nimi było szereg zadań, w których oceniano zarówno indywidualne talenty, pomysłowość i zgranie grupy, przebrania oraz wiedzę o szkole.

 

Ostatecznie tegoroczne otrzęsiny wygrali uczniowie klasy 1 ag (kucharz) i to im przypadnie organizacja przyszłorocznych otrzęsin.

[Best_Wordpress_Gallery id=”29″ gal_title=”Otrzęsiny klas I w Chemiku – film”]

cze 2, 2017

Skip to content