Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zakończenie roku szkolnego tegorocznych absolwentów ZSCH

W piątek (28 kwietnia) w Zespole Szkół Chemicznych odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych absolwentów. Publikujemy zdjęcia i film z części artystycznej.

Przed uczniami kończącymi naszą szkołę najważniejsza próba – czyli egzamin dojrzałości. Przygotowywali się do niego przez cztery lata, a dodatkowo ich celem było zdanie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Cztery lata nauki w „Chemiku”, to na pewno czas wytężonej pracy, nowych doświadczeń ale również nawiązanie nowych znajomości, przyjaźni czy sympatii. Każdego roku zarówno u uczniów jak i nauczycieli w takich chwilach zakręci się łezka w oku. Przyjaźnie zawiązane w czasie szkoły średniej, pozostają często na całe życie.

Przed absolwentami chemika czekają teraz wyzwania dorosłego życia. Część z nich rozpocznie pracę zawodową, inni podejmą dalszą naukę na studiach, ale zawsze będą wracać myślami do czasów szkoły średniej, gdzie stali się dorośli.

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”Zakończenie roku szkolnego tegorocznych absolwentów ZSCH”]

kwi 28, 2017

Skip to content