Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

TURYSTYKA. Sukces Patrycji Lis

Patrycja Lis uczennica klasy 3 Technik Obsługi Turystycznej ma już indeks na studia. 27-30 marca w Spale odbywał się finał IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Z 3000 osób do następnego etapu przeszło 300, z 300 wybrano 30, a z 30 do ścisłego finału zakwalifikowało się 15. Do tej 15 zalicza się właśnie Patrycja.

Zadaniem uczestników było między innymi: rozwiązanie testu wiedzy, zaprezentowanie wytyczonego przez siebie turystycznego szlaku kulinarnego oraz przygotowanie i sprzedaż wycieczki po Wiedniu. Wytyczony szlak nosi nazwę „Zasmakuj w Kujawach”. W przygotowania do olimpiady włączyła się również klasa Patrycji przygotowując w Skansenie w Kłóbce krótki film. Patrycja Lis oprócz tego, że otrzymała już indeks na studia, to zwolniona będzie również z cześci teoretycznej egzaminu zawodowego. Uczennicę przygotowywała Karina Kazanecka

[Best_Wordpress_Gallery id=”14″ gal_title=”IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce”]

kwi 4, 2017

Skip to content