zschem.wek@gmail.com 0048 54 412 54 00
TURYSTYKA. Sukces Patrycji Lis
4 kwietnia 2017
0

Patrycja Lis uczennica klasy 3 Technik Obsługi Turystycznej ma już indeks na studia. 27-30 marca w Spale odbywał się finał IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Z 3000 osób do następnego etapu przeszło 300, z 300 wybrano 30, a z 30 do ścisłego finału zakwalifikowało się 15. Do tej 15 zalicza się właśnie Patrycja.

Zadaniem uczestników było między innymi: rozwiązanie testu wiedzy, zaprezentowanie wytyczonego przez siebie turystycznego szlaku kulinarnego oraz przygotowanie i sprzedaż wycieczki po Wiedniu. Wytyczony szlak nosi nazwę „Zasmakuj w Kujawach”. W przygotowania do olimpiady włączyła się również klasa Patrycji przygotowując w Skansenie w Kłóbce krótki film. Patrycja Lis oprócz tego, że otrzymała już indeks na studia, to zwolniona będzie również z cześci teoretycznej egzaminu zawodowego. Uczennicę przygotowywała Karina Kazanecka

Skip to content