Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

TURYSTYKA. Kolejny sukces turystów

24 marca we Włocławskim Oddziale PTTK odbyło się podsumowanie XXIV Oddziałowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ” POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”. Prace konkursowe przygotowywali uczniowie klas II i III Technik Obsługi Turystycznej.

Nagrodzeni zostali wszyscy, natomiast do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się prace uczennic: Darii Niewiadomskiej II TR, Agaty Strulak, Mileny Wichrowskiej, Patrycji Lis, Dominiki Langi z klasy III TR. Uczniów przygotowały Karina Kazanecka i Anita Osiecka – Młynarczyk

[Best_Wordpress_Gallery id=”15″ gal_title=”Poznajemy Ojcowiznę”]

kwi 4, 2017

Skip to content