Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Zostań wolontariuszem wielkanocnej zbiórki żywności

 POMÓŻ NAM POMAGAĆ!!! Włącz się do jednej z najbardziej rozpoznawalnych akcji społecznych w Polsce! Dołącz do rzeszy wolontariuszy Wielkanocnej Zbiórki Żywności

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM WIELKANOCNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI!!!

Zbiórka żywności odbędzie się w dniach 31.03-02.04.2017 r. we włocławskich marketach. Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do wolontariuszek Szkolnego Klubu Wolontariusza – Karoliny Górczyńskiej, Nicoliny Dolińskiej lub koordynatorki SKW pani Iwony Jerzyło.

Wesprzyj nasze działania! Miej realny udział w walce z problemem niedożywienia w Polsce!
WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

jest akcją prowadzoną lokalnie. Corocznie wolontariusze zachęcają klientów sklepów do podzielenia się swoimi zakupami z potrzebującymi. Produkty zebrane jeszcze przed świętami trafiają do potrzebujących za pośrednictwem lokalnych organizacji charytatywnych.

W tym roku zbiórka zostanie przeprowadzona od 31.03.-02.04.2017 r

mar 6, 2017

Skip to content