Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Turystyka. Muzyczna podróż w Chemiku

W auli Zespołu Szkół Chemicznych odbył się wyjątkowy koncert łódzkiego trio. Muzycy zabrali naszych uczniów w muzyczną podróż po świeci największych przebojów z całego świata.

Trio muzyczne z łodzi zabrało uczniów i nauczycieli naszej szkoły w niezwykłą muzyczną podróż. Znane z dużego ekranu i licznych festiwali przeboje porwały do zabawy wszystkich. W trakcie występu, uczniowie mogli również przekonać się jak trudną sztuką jest gra na instrumentach dętych. Poniżej publikujemy krótki film z wyjątkowego koncertu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”Turystyka. Muzyczna podróż w Chemiku”]

mar 3, 2017

Skip to content