Screenshot
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Uczniowie Chemika na warsztatach w muzeum. Korowody zapustne

19 stycznia młodzież z klasy 3 turystycznej uczestniczyła w warsztatach tematycznych odbywających się w Muzeum Etnograficznym. Tematyka zajęć połączona miała na celu zapoznanie młodzieży z walorami kulturowymi i zwyczajami panującymi na Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

Świadomość regionu jest nieodzownym elementem podczas programowania imprez turystycznych. Atrakcyjnym elementem okazały się również przeprowadzone warsztaty twórcze, w ramach których młodzież przygotowywała postaci z korowodów zapustnych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”Uczniowie Chemika na warsztatach w muzeum. Korowody zapustne”]

sty 26, 2017

Skip to content