zsch_drzwi1_strona
Slide

Zespół Szkół
Chemicznych

Jesteśmy jedną z największych szkół średnich we Włocławku, która kształci w wielu atrakcyjnych zawodach

previous arrow
next arrow

Noc w Szkole? Zobaczmy jak było w Chemiku

W Zespole Szkół Chemicznych tradycją stała się już mikołajkowa Noc w Szkole. Około 100 chętnych uczniów i nauczycieli zawładnęło budynkiem szkoły w nocy z piątku na sobotę.

Scenariusz spotkania tworzony jest spontanicznie, zatem liczy się każdy pomysł. W tym roku nie zabrakło nauki tańca towarzyskiego, gier planszowych turniejów w piłkę nożną i boks na konsoli, oglądania filmów czy karaoke. Oczywiście uczniowie waz z nauczycielami przygotowali poczęstunek w postaci spaghetti bolognse oraz pysznych hamburgerów.
Jednym z elementów spotkania było również szkolenie z zakresu obsługi broni na bazie karabinka Tantak wz. 88, dzięki Jednostce Strzeleckiej 4051 Włocławek. Każdy chętny miał zatem okazję poznać wyposażenie żołnierza oraz rozłożyć broń czy przyjąć postawę strzelecką.

Punktem kulminacyjnym był doroczny nocny turniej w siatkówkę, który rozegrały drużyny mieszane złożone z nauczycieli i uczniów. W ramach Nocy w Szkole nagrano również tzw. Mannequin Challenge.

Poniżej publikujemy zdjęcia, relację wideo oraz film z Mannequin Challenge.

Kolejna Noc w Szkole za rok!

 

gru 12, 2016

Skip to content