Informacja o wywiadówce – środa 25 listopada, g. 16.30
13/11/2015

Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku informuje o spotkaniu z rodzicami (wywiadówce), które odbędzie się w środę 25 listopada, o godzinie 16.30.  więcej »

"Chemik" w jesiennej aurze. Zdjęcia z drona
10/11/2015

Publikujemy kilka zdjęć i krótki film z drona, na którym widać budynek Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku, tym razem w jesiennej aurze.  więcej »

Ślubowanie uczniów klas pierwszych i obchody dnia patronki szkoły
10/11/2015

We wtorek (10 listopada) w auli Zespołu Szkół Chemicznych odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych połączone z obchodami z okazji dnia patronki szkoły Marii Skłodowskiej-Curie.  więcej »

Zapisy na warsztaty z Mistrzem Kurtem Schellerem!
06/11/2015

W połowie grudnia planowane są warsztaty kulinarne z Kurtem Schellerem w jego Akademii w Warszawie. Osoby chętne do udziału proszone są o kontakt z Panią Kariną Kazanecką lub z Biblioteką Szkolną.  więcej »

Wolontariusze z Chemika podczas Dnia Kundelka w Klubokawiarni Rejs
02/11/2015

24 października w Klubokawiarni Rejs przy ul. Piwnej został zorganizowany Dzień Kundelka. W organizację wydarzenia włączyli się również wolontariusze z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku.  więcej »

Moc atrakcji dla miłośników podróżowania. Uczniowie „Chemika” na Tour Salon w Poznaniu
23/10/2015

Hasło tegorocznego Tour Salon w Poznaniu „W trzy dni dookoła świata” idealnie oddało charakter wydarzenia, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1,2,3 TR oraz 3 KR wraz z opiekunami: Kariną Kazanecką, Anitą Osiecką – Młynarczyk, Beatą Tomaszewską oraz Ewą Dmoch w dniu 16 października.  więcej »

Gramy u siebie! Włocławek!
22/10/2015

Brzmi tajemniczo, ale juz wkrótce uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych będą odkrywać kolejno karty tej zagadki. Uczniowie klasy drugiej o profilu turystycznym z Chemika w ramach współpracy z Oddziałem Kujawskim PTTK oraz przewodnikiem i pilotem wycieczek Jerzym Chudzyńskim rozpoczęli cykl spotkań mających na celu edukowanie młodzieży w zakresie wiedzy o historii miasta i okolic.
  więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w ZSCH
22/10/2015

14 października, obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. Również w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli, pracowników oświaty i uczniów. Część artystyczną stanowił m.in. występ zespołu muzycznego działającego w naszej szkole.  więcej »

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. ONE TEŻ POTRZEBUJĄ POMOCY !!!
21/10/2015

Dzień Kundelka - w czwartek w ZSCH
21/10/2015

22 października w Naszej szkole zostaną zorganizowane obchody
Dnia Kundelka. W związku z tym zapraszamy Wszystkich, dla których ważny jest los zwierząt do wzięcia udziału w organizowanych akcjach.
  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Statut Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z przedsiębiorcami
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> ZASTĘPSTWA (nowość)

 

 

Galeria zdjęć
 
Dzień Kundelka - cz. II
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>