Wyróżnienie dla uczniów Chemika w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym
31/10/2014

7 października w hotelu Vistula w Świeciu odbył się I OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY „ O PUCHAR ZŁOTEJ KURKI”. Konkurs polegał na przygotowaniu 4 porcji potrawy z obowiązkowym wykorzystaniem kurki zielononóżki, pieprznika jadalnego, musu z dyni oraz kwiatów jadalnych.  więcej »

Chemik kibicował Anwilowi Włocławek na meczu
28/10/2014

W niedzielę uczniowie naszej szkoły mieli możliwość kibicować zawodnikom Anwilu Włocławek podczas meczu, który odbywał się we włocławskiej Hali Mistrzów.

  więcej »

Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSCH
28/10/2014

Tak jak w ubiegłych latach, również w tym roku przyłączyliśmy się do grona organizatorów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W dniach od 20 do 24 września w naszej szkole spotykaliśmy się z przedstawicielami różnych zawodów by odpowiedzieć na pytanie: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?  więcej »

Obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej
15/10/2014

14 października w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji narodowej.  więcej »

Paolo Cozza robił pizzę z uczniami
15/10/2014

W miniony piątek w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku gościł Paulo Cozza - znany przede wszystkim z programu telewizyjnego "Europa da się lubić". Wspólnie z uczniami "Chemika" przygotowywał tradycyjną włoską pizzę.  więcej »

Światowy Dzień Turystyki 2014
08/10/2014

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku obchodzili Światowy Dzień Turystyki 2014. Celem było zapoznanie się z możliwością uprawiania turystyki w lesie, stąd odwiedziliśmy Nadleśnictwo Włocławek.  więcej »

Dzień Chłopaka w ZSCH
08/10/2014

We wtorek (30 września) obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Również w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku dla męskiej części społeczności szkolnej przygotowano niespodzianki.

  więcej »

Jesteśmy aktywni! Uczniowie „Chemika” w klubie Fit Expert Gym
08/10/2014

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych w dniu 1 października, mieli możliwość uczestniczyć w akcji propagowania zdrowego stylu życia w klubie Fit Expert Gym.

  więcej »

Salon Maturzystów 2015
01/10/2014

9 września 2014 roku uczniowie klas maturalnych pod opieką nauczycieli : E. Byczyńskiej, A. Antoszewskiej, Z. Balcerzak, A Golon-Grochowiny oraz R. Chodulskiego uczestniczyli W Salonie Maturzystów 2015 zorganizowanym przez Perspektywy na toruńskim UMK.  więcej »

Wpół do Bluesa - w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku
24/09/2014

Wtorek w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku upłynął w rytmie bluesa, a to za sprawą koncertu, który odbył się w auli szkolnej. Przed publicznością wystąpił zespół Wpół do Bluesa.
  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> REKRUTACJA

 

 

Galeria zdjęć
 
Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSCH
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>