Poznajemy szkołę - pracownia obsługi konsumenta
26/01/2015

Tym razem prezentujemy dwie pracownie obsługi konsumenta, które znajdują się na parterze budynku B Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Pracownie te mają rozsuwaną ściankę działową, co pozwoli na utworzenie w dowolnej chwili jednej dużej sali.  więcej »

Olimpiada ekologiczna - ekologiczne
20/01/2015

Po raz kolejny w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się eliminacje szkolne Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Udział w nich wzięli uczniowie z klas: 3 i 4 bś - technik ochrony środowiska.  więcej »

Wycieczka do Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej
20/01/2015

16 stycznia 2015 roku klasa 3 bś - technik ochrony środowiska, uczestniczyła w wyjazdowej lekcji, która odbyła się w Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.  więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną
20/01/2015

20 stycznia w czytelni Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się wręczenie nagród w konkursie świątecznym "Chrismas Carol".  więcej »

WOŚP 2015. Zebraliśmy ponad 370 zł
12/01/2015

Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku również w tym roku włączył się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem prowadzona była sprzedaż własnoręcznych wypieków, z której cały dochód trafił do WOŚP-owej puszki.  więcej »

Uczniowie z ZSCH grają dla WOŚP
08/01/2015

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku również grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie z tej okazji w czwartek i piątek zorganizowana zostanie sprzedaż ciast domowego wypieku.  więcej »

Spotkanie wigilijne i Jasełka w ZSCH
27/12/2014

W piątek (19 grudnia) w Zespole Szkół Chemicznych odbyło się spotkanie wigilijne nauczycieli i pracowników szkoły. Ponadto kilka dni wcześniej odbyły się Jasełka.  więcej »

Informacja dot. egzaminu zawodowego dla nauczycieli
19/12/2014

Bardzo proszę, wpisać do tabeli nazwę klasy oraz listę wszystkich uczniów uprawnionych do egzaminu wg listy z dziennika danej klasy. Tabele w załącznikach w plikach xls.

  więcej »

Najpiękniejsze stoły wigilijne w Chemiku
17/12/2014

10 grudnia w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbył się tradycyjny konkurs na najładniejszą aranżację stołu wigilijnego. W konkursie udział wzięło łącznie 8 klas o profilach: gastronomicznym, hotelarskim i kelnerskim.  więcej »

Chemiczna choinka powstała w jednej z pracowni naszej szkoły
17/12/2014

Na nietypowy pomysł wpadli uczniowie klasy 2 ta o kierunku technik analityk. Postanowili w ramach zajęć wykonać chemiczną choinkę, która stała się świątecznym elementem wystroju pracowni chemicznej.  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> ZASTĘPSTWA (nowość)

 

 

Galeria zdjęć
 
Jasełka w ZSCH
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>