Najpiękniejsze stoły wigilijne w Chemiku
17/12/2014

10 grudnia w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbył się tradycyjny konkurs na najładniejszą aranżację stołu wigilijnego. W konkursie udział wzięło łącznie 8 klas o profilach: gastronomicznym, hotelarskim i kelnerskim.  więcej »

Chemiczna choinka powstała w jednej z pracowni naszej szkoły
17/12/2014

Na nietypowy pomysł wpadli uczniowie klasy 2 ta o kierunku technik analityk. Postanowili w ramach zajęć wykonać chemiczną choinkę, która stała się świątecznym elementem wystroju pracowni chemicznej.  więcej »

Jesteśmy najlepsi !!!
17/12/2014

28 listopada br. uczniowie naszej szkoły zostali wybrani do finałowej dwunastki spośród 42 szkół w Polsce do konkursu Kuchnia Polska na Mazowszu.  więcej »

Czołowe miejsca dla uczniów ZSCH w konkursie ekologicznym
16/12/2014

W piątek (12 grudnia) w budynku Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się podsumowanie programu edukacyjnego "Działanie na rzecz ochrony środowiska: zwiększanie efektywności energetycznej budynków i urządzeń oraz racjonalne gospodarowanie energią" oraz konkursu ekologicznego.  więcej »

Wyróżnienie Patrycji Lis w konkursie literackim
16/12/2014

Uczennica klasy 1 tr Patrycja Lis zdobyła wyróżnienie w konkursie literackim pn. "Mój nauczyciel", którego organizatorem było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku.

  więcej »

Carvingowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Arkadiusz Rosiak wicemistrzem!
16/12/2014

Uczeń Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku po raz kolejny potwierdził swoją formę i zdobył drugie miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Carvingu, które odbyły się w Wejherowie.  więcej »

Przygotowania do Studniówki trwają - film
12/12/2014

Przed maturzystami już niedługo egzamin dojrzałości. Zanim to jednak nastąpi czeka ich jeszcze studniówka. Z tej okazji maturzyści trenują "poloneza", który tradycyjnie rozpoczyna bal.  więcej »

Warsztaty kulinarne w ZSCH
01/12/2014

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których uczniowie "Chemika" oraz profesjonaliści z włocławskich restauracji wspólnie poznawali nowe smaki.  więcej »

Uczeń na runku pracy, czyli o współpracy szkół z pracodawcami
01/12/2014

W czwartek w Centrum Kultury Browar B. odbyła się konferencja pn. "Uczeń na rynku pracy, czyli o współpracy szkół zawodowych z pracodawcami". Również tym razem poczęstunek przygotowywali uczniowie naszej szkoły.  więcej »

Turyści z „Chemika” w Toruniu
01/12/2014

21 listopada uczniowie II klasy technikum obsługi turystycznej pod opieką Kariny Kazaneckiej i Anity Osieckiej – Młynaryczyk bawili w Toruniu. Celem wjazdu było zapoznanie się z walorami turystycznymi tego pięknego miasta.  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> ZASTĘPSTWA (nowość)

 

 

Galeria zdjęć
 
Sukces uczniów ZSCH w konkursie ekologicznym
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>