Wybieramy radnych do Młodzieżowej Rady Miasta
27/03/2015

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych, podobnie jak w przypadku innych włocławskich szkół, w najbliższy piątek 27 marca, wezmą udział w głosowaniu na kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta V kadencji. Publikujemy instrukcję dot. zasad głosowania.

  więcej »

Poznajmy kandydatkę do Młodzieżowej Rady Miasta z ZSCH
25/03/2015

Alicja Ostrouch z Zespołu Szkół Chemicznych jest kandydatką do Młodzieżowej Rady Miasta. Obecnie chodzi do 3 klasy technikum o profilu turystycznym.  więcej »

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych - sukces uczniów z ZSCH
19/03/2015

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o ZUS, pt. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.  więcej »

Konkurs wiedzy - Olimpiada Przedsiębiorczości
19/03/2015

W grudniu w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się kwalifikacje do Olimpiady Przedsiębiorczości, które corocznie prowadzi Pani Beata Tomaszewska.  więcej »

Zespół Szkół Chemicznych z lotu ptaka - film
18/03/2015

Ostatnio prezentowaliśmy zdjęcia budynku Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku wykonane z perspektywy lotu ptaka. Tym razem publikujemy film.

  więcej »

Tradycyjne polskie jedzenie w „Chemiku”. Tym razem dziczyzna
16/03/2015

W środę (11 marca) w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się spotkanie związane z tradycyjnym polskim jedzeniem. Zaprezentowano m.in. tradycje związane z łowiectwem oraz kuchnią myśliwską. Nie zabrakło degustacji potraw.

  więcej »

Stołówkowe jedzenie nie musi być nudne - Szkoła smaków z Kamisem
16/03/2015

17 lutego w pracowni Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się warsztaty kulinarne, które tym razem skierowane były do pracowników placówek oświatowych pracujących w stołówkach.  więcej »

Podsumowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego
16/03/2015

6 marca 2015 w Zespole Szkół Chemicznych miała miejsce uroczystość podsumowania obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego – święta ustanowionego w 1999 roku, którego celem jest ochrona różnorodności językowej jako dziedzictwa kulturowego. Z tej okazji w ZSCH odbywało się wiele przedsięwzięć.  więcej »

Konkurs Mitologizny w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku
16/03/2015

12 lutego 2015 roku w Zespole Szkół Chemicznych odbyła się kolejna edycja Konkursu Mitologicznego. Zacięta rywalizacja pierwszoklasistów zakończyła się zwycięstwem klasy I TR reprezentowanej przez Patrycję Lis i Magdę Majdę. Drugie miejsce zajęły Patrycja Paul i Joasia Czerwińska z klasy I AH , zaś na III miejscu uplasowali się Jakub Lewandowski i Dawid Wróblewski z I TA.  więcej »

Wystawa dot. "Zabytków Języka Polskiego"
07/03/2015

W holu Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku przygotowano wystawę w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Zaprezentowano również prace konkursowe w ramach konkursu "Wierszem przez Historię"  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> ZASTĘPSTWA (nowość)

 

 

Galeria zdjęć
 
Tradycyjne polskie jedzenie w „Chemiku”. Tym razem dziczyzna cz. III
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>