XX Sesja Ekologiczna w Chemiku
22/05/2015

20 maja w Zespole Szkół Chemicznych odbyła się XX Sesja Ekologiczna. Celem sesji było poszerzenie wiedzy uczniów o środowisku oraz wykształcenie wśród jej uczestników aktywnych i odpowiedzialnych postaw proekologicznych i promowanie zrównoważonego rozwoju zgodnie z zasadą: ''Myśl globalnie działaj lokalnie''.  więcej »

II Włocławski Bieg Kelnerów - Relacja
30/04/2015

W środę (29 kwietnia) odbył się II Włocławski Bieg Kelnerów. W tym roku wyłoniono najszybszego kelnera, kelnerkę oraz ucznia. Prezentujemy relację z wydarzenia.  więcej »

Zajęcia barmańskie w Chemiku
30/04/2015

W ramach projektu „Włocławek uczy praktycznie”, w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbywają się zajęcia barmańskie w ramach przedmiotu obsługa konsumenta.  więcej »

Poznajemy szkołę – pracownia analizy technicznej
28/04/2015

Kolejną pracownią, w której kształcimy przyszłych techników analityków w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku jest pracownia analizy.

  więcej »

Poznajemy szkołę – pracownia badań środowiska
28/04/2015

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku od kilku lat kształcą się przyszli technicy ochrony środowiska. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pracowni badań środowiska, gdzie prowadzone są zajęcia zawodowe.  więcej »

II Włocławski Bieg Kelnerów już w środę!
28/04/2015

Serdecznie zapraszamy na II Włocławski Bieg Kelnerów, który odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2015 r., o godzinie 12.00. Wyłonimy „Najszybszą i Najsprawniejszą Obsługę Kelnerską w Mieście”.  więcej »

Gościliśmy w Nadleśnictwie Włocławek
27/04/2015

Uczniowie klasy 3 BŚ (technik ochrony środowiska) wybrali się z wychowawczynią Panią Joanną Kostrzewą do Parku Edukacyjnego przy Nadleśnictwie Włocławek.  więcej »

Na kręgle do Centrum Rozrywki Lucky Star
22/04/2015

24 marca br. Uczniowie klasy 3 BŚ/TA (technik ochrony środowiska i technik analityk) wybrali się do Centrum Rozrywki „Lucky Star” we Wzorcowni, aby spróbować swoich sił w grze w kręgle.  więcej »

Zajęcia przyszłych barmanów w „Starodębska Music Bar”
22/04/2015

Uczniowie biorący udział w projekcie „Włocławek uczy praktycznie” mieli możliwość zapoznania się z zawodem barmana w znanym we Włocławku lokalu „Starodębska Music Bar”. Uczyli tam się praktycznie m.in. parzenia kawy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.  więcej »

"Chemik" na Włocławskich Targac Szkół Pracy i Rzemiosła
16/04/2015

W czwartek i w piątek w Hali Mistrzów odbyły się Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła. Podobnie jak w ubiegłym roku swoją ofertę przedstawiła również nasza szkoła.  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> ZASTĘPSTWA (nowość)

 

 

Galeria zdjęć
 
XX Sesja ekologiczna w Chemiku
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>