Uczniowie klas pierwszych ZSCH złożyli przysięgę
21/11/2014

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.  więcej »

Zwierzęta z włocławskiego schroniska potrzebują naszej pomocy
21/11/2014

Zwierzęta z włocławskiego schroniska potrzebują naszej pomocy, by przetrwać zbliżającą się zimę. Pomóżmy im!!!

  więcej »

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w Zespole Szkół Chemicznych
18/11/2014

W dniach 6-12 października odbył się Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji, który miał za zadanie propagowanie efektywnych metod uczenia się i dobrej zabawy nauką.  więcej »

Wizyta w Sanepidzie w Toruniu
12/11/2014

W ramach projektu "Praktyczny wymiar wiedzy" grupa uczniów z klasy 3 ta (technik analityk) odwiedziła Sanepid w Toruniu. Przyglądaliśmy się pracy sekcji badania żywienia i żywności.

Czytanie jest modne! Ogłoszenie wyników plebiscytu
10/11/2014

W piątek 31 października 2014r. o godzinie 9.05 w szkolnej bibliotece odbyło się ogłoszenie wyników i podsumowanie plebiscytu na Listę Przebojów Książkowych.  więcej »

O odpowiedzialności prawnej młodych ludzi
10/11/2014

W piątek odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, którego tematem była odpowiedzialność młodych ludzi względem przepisów prawa. Pogadanka z policjantem była również odpowiedzią na niedawne wydarzenia ws. fałszywych alarmów bombowych w szkole.  więcej »

Uczniowie klas turystycznych na branżowych targach w Poznaniu
06/11/2014

W dniach 23-25 października 2014 roku w Poznaniu odbyły się XXV Międzynarodowe Targi poznańskie Tour Salon. Są to największe targi tego typu w Polsce i stanowią ważne źródło informacji o produktach i usługach turystycznych.  więcej »

Wyróżnienie dla uczniów Chemika w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym
31/10/2014

7 października w hotelu Vistula w Świeciu odbył się I OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY „ O PUCHAR ZŁOTEJ KURKI”. Konkurs polegał na przygotowaniu 4 porcji potrawy z obowiązkowym wykorzystaniem kurki zielononóżki, pieprznika jadalnego, musu z dyni oraz kwiatów jadalnych.  więcej »

Chemik kibicował Anwilowi Włocławek na meczu
28/10/2014

W niedzielę uczniowie naszej szkoły mieli możliwość kibicować zawodnikom Anwilu Włocławek podczas meczu, który odbywał się we włocławskiej Hali Mistrzów.

  więcej »

Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSCH
28/10/2014

Tak jak w ubiegłych latach, również w tym roku przyłączyliśmy się do grona organizatorów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W dniach od 20 do 24 września w naszej szkole spotykaliśmy się z przedstawicielami różnych zawodów by odpowiedzieć na pytanie: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> REKRUTACJA

 

 

Galeria zdjęć
 
Uczniowie klas pierwszych ZSCH złożyli przysięgę
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>