Komunikat dla nauczycieli - maturalne egzaminy poprawkowe
16/07/2014

W związku z ze zbliżającymi się terminami ustnych i pisemnych egzaminów poprawkowych, które odbędą się w sierpniu, publikujemy wykaz egzaminów oraz skład komisji egzaminacyjnych w ZSCH oraz w ZST. Prosimy nauczycieli o zapoznanie się z informacją.
  więcej »

Uczniowie 'Chemika' o podróży do Rimini - wideo
16/07/2014

Jak informowaliśmy niedawno, grupa około 18 uczniów z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku miała możliwość uczestniczenia w miesięcznych praktykach zawodowych we włoskim Rimini. Przedstawiamy wrażenia młodzieży po powrocie z tej wyjątkowej podróży.  więcej »

Informacja dla uczniów klas pierwszych w roku szkolnych 2014/15
14/07/2014

Poniżej przedstawiamy informację dla uczniów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2014/2015.

  więcej »

Komunikat dla maturzystów
23/06/2014

Osoby poprawiające matury mogą odbierać wyniki egzaminu w godz. 9.00 - 14.00. Po zakończeniu roku szkolnego wyniki matury odbierać można od g. 9.00 - 13.00, do 11 lipca i od 18 sierpnia.

  więcej »

Uczniowie z ZSCH już we Włoszech! Zdjęcia
18/06/2014

Grupa uczniów z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku uczestniczy właśnie w wyjątkowej przygodzie. Przez niecały miesiąc młodzi hotelarze i kucharze odbywają praktyki zawodowe w Remini we Włoszech.  więcej »

Chór szkolny "Chemikus" w formie - wideo!
17/06/2014

Występują podczas uroczystości szkolnych ale nie tylko. Chór działający przy Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku, który specjalizuje się w muzyce gospel tym razem wystąpił przed kończącymi edukację w szkole uczniami klasy fryzjerskiej.  więcej »

W "Chemiku" stawiają na chemię!
16/06/2014

Gimnazjaliści, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły średniej, a wśród ich zainteresowań znajduje się chemia, mogą rozważyć ofertę Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. Technik Analityk, Technik Technologii Chemicznej i Technik Ochrony Środowiska - to trzy kierunki, które mogą zainteresować przyszłych chemików.  więcej »

Wielkie gotowanie z przedszkolakami, a później Buum!
05/06/2014

W poniedziałek w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się wielkie gotowanie z przedszkolakami. Nie zabrakło również widowiskowych pokazów w pracowni chemicznej oraz innych atrakcji.  więcej »

Oficjalne otwarcie pracowni hotelarskiej w ZSCH
03/06/2014

20 maja 2014 roku w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyło się oficjalne otwarcie pracowni hotelarskiej, w którym udział wzięła m.in. zastępca prezydenta Włocławka Wanda Muszalik.  więcej »

Młodzież z Chemika jedzie do Włoch na praktyki
29/05/2014

Od dłuższego czasu trwają przygotowania do wyjazdu uczniów Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku na praktyki do Rimini we Włoszech, w ramach realizacji projektu "Transfer dobrych praktyk z ziemi włoskiej do Polski". Przed wyjazdem uczniowie i opiekunowie poznają podstawy języka włoskiego.  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> REKRUTACJA

 

 

Galeria zdjęć
 
Wielkie gotowanie z przedszkolakami
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>