Poznajemy szkołę – pracownia analizy technicznej
28/04/2015

Kolejną pracownią, w której kształcimy przyszłych techników analityków w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku jest pracownia analizy.

  więcej »

Poznajemy szkołę – pracownia badań środowiska
28/04/2015

W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku od kilku lat kształcą się przyszli technicy ochrony środowiska. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pracowni badań środowiska, gdzie prowadzone są zajęcia zawodowe.  więcej »

II Włocławski Bieg Kelnerów już w środę!
28/04/2015

Serdecznie zapraszamy na II Włocławski Bieg Kelnerów, który odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2015 r., o godzinie 12.00. Wyłonimy „Najszybszą i Najsprawniejszą Obsługę Kelnerską w Mieście”.  więcej »

Zajęcia przyszłych barmanów w „Starodębska Music Bar”
22/04/2015

Uczniowie biorący udział w projekcie „Włocławek uczy praktycznie” mieli możliwość zapoznania się z zawodem barmana w znanym we Włocławku lokalu „Starodębska Music Bar”. Uczyli tam się praktycznie m.in. parzenia kawy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.  więcej »

"Chemik" na Włocławskich Targac Szkół Pracy i Rzemiosła
16/04/2015

W czwartek i w piątek w Hali Mistrzów odbyły się Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła. Podobnie jak w ubiegłym roku swoją ofertę przedstawiła również nasza szkoła.  więcej »

Turyści na wycieczce do Górzna - zdęcia
15/04/2015

20 marca 2015r. uczniowie klas: 1 i 3tr. wzięli udział w wycieczce do Górzna. Malownicze miasteczko położone jest pomiędzy dwoma jeziorami: Górzno i Młyńskim, w obrębie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego.  więcej »

II Włocławski Bieg Kelnerów 2015 - zgłoszenia do 20 kwietnia!
14/04/2015

Zdobądź dla swojej restauracji tytuł "Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej w Mieście". Wystartuj II Włocławskim Biegu Kelnerów 2015.  więcej »

Stoły wielkanocne w „Chemiku”
03/04/2015

Podobnie jak w latach ubiegłych w Zespole Szkół Chemicznych panował świąteczny klimat, a to za sprawą konkursu na najładniejszy wielkanocny stół.  więcej »

Alicja Ostrouch wybrana do Młodzieżowej Rady Miasta
31/03/2015

W miniony piątek, uczniowie włocławskich szkół wzięli udział w głosowaniu na kandydatów do Młodzieżowej Radny Miasta. Przedstawiamy wyniki wyborów. Miło nam poinformować, że wśród młodych radnych znalazła się uczennica "Chemika" - Alicja Ostrouch.  więcej »

Ogólnopolskie wybory książek
31/03/2015

27 marca 2015 zakończyła się akcja zbierania głosów na najciekawszą książkę, której organizatorem była Redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”, a patronatem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.  więcej »


 strona: 1 2 3 4 5 

   

    Informacje

   >> Patronka Szkoły
  >> Poznajemy pracownie ZSCH
  >>
 Pomoc pedagogiczna
  >> Praktyki zawodowe
  >> Samorząd Uczniowski
  >> Biblioteka - Centrum Multimedialne
  >> Kalendarium
  >> Matury
  >> Projekty w ZSCH
  >> Współpraca z Bonduelle Polska S.A.
  >>
 MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
  >> Strefa video ZSCH
 

  >> ZASTĘPSTWA (nowość)

 

 

Galeria zdjęć
 
Drzwi Otwarte i potyczki klas pierwszych w ZSCH
zobacz więcej »
</td> </tr> </table></td> </tr> <tr> <td><embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" width="1000" height="51" name="chemik_www_stoka2" src="chemik_www_stoka2.swf" bgcolor="#FFFFFF" quality="high" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="samedomain" ></embed></td> </tr> </table></body> </html>